o mne

kto som?

Volám sa Janka Kistner, som ako každý z vás. Pre niekoho som úplne obyčajná, pre niekoho úžasná a niekomu som možno úplne ľahostajná. O tom je život. Každý z nás je svojím spôsobom jedinečný. Každému z nás sa páči niečo iné, každý máme inú povahu, iné potreby a iné ciele v živote a je to všetko úplne v poriadku. Ja sa osobne vnímam ako človek s veľkým srdcom, optimizmom a vďačnosťou za dary, ktoré mi do života prišli. Viac ako polovicu svojho života žijem v zahraničí. Už ako dieťa som vyrastala v Anglicku, počas štúdia na vysokej škole som žila v Amerike, kde som po skončení žila ďalších 5 rokov.

Momentálne žijem so svojou rodinou v Prahe. Viem, aké to je, keď začínate odznova, od úplnej nuly. Keď vám život hádže pod nohy polená a stále zakopávate a dúfate, že sa jedného dňa postavíte a ukážete, čoho ste naozaj schopný. Keď sa musíte spoľahnúť sami na seba, síce máte srdečnú podporu rodiny, ale zároveň ste stovky až tisíce kilometrov ďaleko. Viem to veľmi dobre, lebo som to zažila.

Až tie najťažšie skúšky v živote ma donútili pochopiť, že keď padneš na dno, jediná cesta je cesta hore. Už počas vysokej školy som vedela, že sa cítim v priestore medzi ľuďmi zvláštne, akoby som cítila energie druhých, akoby som vnímala, ako sa cítia. Nikdy som tomu nedávala špeciálnu pozornosť, len som si povedala: “A zase ma niekto uriekol“. Takto som fungovala až do roku 2013, kedy som sa začala zaoberať prácou s energiou.

Zrazu som pochopila, čo sa mi v minulosti dialo, pocítila som energetické zmeny na sebe a videla som zmeny, ktoré sa dejú vo mne a aj okolo mňa. Už vtedy som pochopila, že keď chce človek začať novú etapu v živote, musí najprv úprimne odpustiť, a až vtedy sa mu otvoria nové dvere. Potom mi do života prišla Cesta od Brandon Bays a to vďaka kamarátke, ktorá sa ma len opýtala, či nepoznám niekoho, kto by jej vedel pomôcť s jej situáciou. V tom čase som bola krátko po pôrode a moja pôrodná asistentka mi poradila, nech moja kamarátka skúsi terapiu Cesta…. a takto začala aj moja cesta.

Hneď som zistila, že existuje kniha Cesta, ktorú som si následne kúpila. Bola to iba moja zvedavosť, chcela som vedieť, čo vlastne odporučím mojej kamarátke. Knihu som prečítala za jeden deň a už som googlila, čo ďalej. Vtom na mňa vyskočila reklama, že Brandon Bays bude mať o mesiac seminár v Prahe. V ten deň som si kúpila lístky na víkendový seminár a posledný deň seminára som vedela, že toto je tá moja cesta. Absolvovala som celý terapeutický výcvik a stala sa akreditovanou terapeutkou metódy Cesta. Až počas Cesty som pochopila, že existujú len dobré emócie, že každá emócia (či pozitívna alebo negatívna) je dobrá emócia, až počas Cesty som zažila, čo je to vnútorná sloboda, vnútorná rovnováha, kto naozaj som. Preto už Cestu vnímam ako životný štýl a žiť vedomý život je dar, ktorý prajem žiť z celého srdca každému z nás.


Absolvované kurzy a semináre

Self Mastery  (Kevin Billet)
Pokročilá práca s Enneagramom. Ročný seminár spojený s prácou na sebe a prehĺbenie práce s Enneagramom.

E – Motion and Enneagram (Dorothe Trassl)
Prepojenie práce s telom a Enneagramom. Práca s traumami, techniky trasenia, uvoľnenia stresu, „floating“ a znovuzrodenie vo vode.

Advanced No Ego Europe (Brandon Bays)
Transformujúca práca s Enneagramom, intenzívny 7 dnový seminár, ktorý sa v minulosti konal iba v Indii pod horou Arunachala. Jedná sa o intenzívnu prácu s Brandon Bays.

E – Motion Inner Child (Dorothe Trassl)
E – Motion Liečenie vnútorného dieťaťa. Prepojenie práce s traumami a telom, techniky trasenia a liečenie dotykom.

JP BIZ Training – Journey Practitioner Business Training  (Daniel Wagner a Kevin Billet)
Prepojenie práce terapeuta s biznisom.

Life Tranformation Mastery (Kevin Billet)
Život transformujúca práca s Enneagramom. Ročný seminár zameraný na prácu s Enneagramom a jeho vplyvom na každodenný život.

No Ego Coaching (Kevin Billet)  
Koučovanie Bez Ega – práca s Egom. Podrobný 4mesačný seminár zameraný na Enneagram.

Life Transformation Week (Brandon Bays)
Život Transformujúci týždeň. Terapeutický výcvik Brandon Bays zameraný na rôzne aspekty využitia terapií v živote (traumy, závislosti, depresie a iné psychické alebo fyzické diagnózy).

No Ego (Brandon Bays a Kevin Billet)
Seminár Bez Ega. Intenzívny seminár zameraný na znalosti Enneagramu.

Healing with Conscious Communication (Kevin Billet)
Uzdravenie Vedomou Komunikáciou – využitie prvkov NLP (neuro-lingvistického programovania) v komunikácii. Jedná sa o verbálnu a neverbálnu komunikáciu tela.

E – Motion Restart workshop (Dorothe Trassl)
E – Motion reštart workshop, práca prepojená s traumami a trasením tela. 

Conscious Abundance (Brandon Bays)
Vedomá Hojnosť. Seminár zameraný na manifestáciu hojnosti v živote.

Journey Intensive and Advanced Skills (Brandon Bays a Arnold Timmerman)
Intenzívna cesta a Pokročilé nástroje. 

Reiki I. a II. (Jiřina Kloučková)
Práca s energiou, čakrami a liečivými kryštálmi.

Spolupracujem

Vědomý prostor

www.vedomyprostor.cz

Terapeutické a vzdelávacie centrum v Prahe.

Kozmetický salon HH

www.kosmetickysalonhh.cz

Komplexné služby starostlivosti o pleť.

Odporúčam

E-motion Dorothe Trassl

www.dorothetrassl.sk

Ako psychologička a učiteľka trauma jogy Dorothe spája to najlepšie z oboch svetov do svojej práce ako E-motion kouč a vskutku ojedinelý holistický terapeut.

E-motion

www.dorothetrassl.cz

Unikátní holistická léčebná metoda pro uvolňování emocí a traumat skrze tělo. Vznikla na základě vlastních zkušeností autorky a její účinnosti si máte možnost vyzkoušet na seminářích i v ČR.