Služby

S čím vám môžem pomôcť

Ohňostroj pocitov

Máte pocit, že vaše emócie sú ako ohňostroj? Niekedy nečakane vybuchnú a nedajú sa kontrolovať, niekedy sú nádherne zohrané, ale sú veľmi hlasné a neviete, v akej forme sa ukážu. Alebo niekedy nie a nie ich zapáliť, sú úplne zhasnuté, až hlboko zahrabané v zemi, až cítite v sebe prázdnotu.

Kolobeh zaneprázdnenia

Máte pocit, že ste v jednom kolobehu a nie a nie sa zastaviť? Cítite sa ako myš na kolotoči. Nemáte ani minútku na to, aby ste sa zastavili a spravili zmenu vo vašom živote vo váš prospech. Vždy sa nájde niečo dôležitejšie ako vaše osobné potreby.


Expats

Ste cudzinec alebo žijete v zahraničí? Nikto vám nerozumie a nik nevie pochopiť vaše potreby? Nemáte podporu rodiny ani nikoho, kto by vám v ťažkej chvíli pomohol? Cítite prázdnotu, frustráciu a vyhorenie na každej úrovni? 

Vnútorný balans

Keď nájdeme vlastnú vnútornú rovnováhu, otvoria sa dvere nášmu potenciálu, ktorý môžeme žiť naplno v plnej jeho kráse. Každý si zaslúžime oslobodiť sa od sabotérov, ktorí nám bránia žiť plnohodnotný život na vedomej úrovni. 

Čítajte ďalej: Čo je terapia Cesta

Čo je terapia Cesta

Je to jedinečná uzdravujúca metóda, ktorá nás vedie pozrieť sa na zablokované bunkové spomienky, ktoré sme počas života nadobudli. Je vedecky dokázané, že väčšina príčin chorôb vzniká pri zablokovaní emócií. Vzniká tak chemická reakcia, ktorá zablokuje receptory buniek.

Tým, že bunky medzi sebou komunikujú a automaticky sa reprodukujú, je viac než pravdepodobné, že pri reprodukcii zablokovaných buniek vznikajú práve na tomto mieste choroby.


Čítajte ďalej: Kde terapia prebieha

Kde terapia prebieha

Terapia prebieha buď osobne v Prahe alebo cez ZOOM (záleží na destinácii, odkiaľ ste). Pracujem počas dňa a taktiež aj vo večerných hodinách (hlavne pre klientov z Ameriky alebo zahraničia, kde je iné časové pásmo).

Nie je to pravidlo, že osobné terapie sú účinnejšie alebo hlbšie ako tie cez ZOOM. Každá terapia je tak hlboká a účinná, ako vy dovolíte.

Vy ste tí, ktorí sa v procese otvárajú, ja som len váš sprievodca na tejto vašej ceste. Preto nezáleží na tom, akú platformu zvolíte, ale záleží na tom, ako hlboko ste ochotní sa otvoriť a ponoriť do svojich pocitov a bolestí z minulosti.

Čítajte ďalej: Pre koho je terapia vhodná

Pre koho je terapia vhodná

Pre každého, kto:

 • Cíti vnútorné volanie a kto chce pracovať na svojich témach. 
 • Cíti, že potrebuje zmenu v živote a nie je schopný pohnúť sa z miesta, akoby ho to stále ťahalo späť do toho istého.
 • Je workoholik a nevie si nájsť ani minútku času na seba, v podstate mu život uniká pomedzi prsty.
 • Stále „zachraňuje druhých“ a vôbec nevníma svoje vlastné potreby. 
 • Má pocit, že sa nevie zastaviť. Radšej robí milión vecí naraz, len aby sa nemusel postaviť zoči voči svojim ozajstným pocitom.
 • Má strach a pochybnosti o sebe, o svojej existencii a nevie sa v živote posunúť ďalej
 • Má fyzický alebo psychický problém a je pripravený sa pozrieť na korene toho, kde to všetko začalo. 
 • Sa túži znova prepojiť so svojím „vnútorným dieťaťom“.
 • Je ochotný sa otvoriť svojim pocitom.
 • Túži nájsť vnútorný kľud, vnútornú krásu a vnútornú slobodu a znova sa prepojiť so svojou dušou.

Čítajte ďalej: Ako pracujem so svojimi klientami

Ako pracujem so svojimi klientami

1. Prvý telefonát:

Zoznámime sa, povieme si, čo vás trápi, na čo by ste sa chceli zamerať, čo od terapie očakávate. Je tu priestor na otázky (povieme si podrobnejšie, ako terapia prebieha). Toto stretnutie je veľmi dôležite aj pre vás. Keďže sa počas terapie pozrieme na zablokované emócie, na situácie, ktoré v minulosti neboli príjemné, je dôležité, aby bola medzi nami dôvera a otvorenosť. Je to naladenie na seba. Tento telefonát trvá cca do 30 min. a samozrejme je zadarmo. Dohodneme si aj konkrétny termín prvého sedenia.


2. Prvé sedenie:

Vždy začína terapiou Cesta. Prosím, počítajte s tým, že sedenie môže trvať až 3 hodiny. Pred prvým sedením odporúčam prečítať knihu Cesta. Určíme si konkrétny zámer tohto sedenia, naladíme sa jemnou meditáciou a uvoľníme sa.

Počas tohto uvoľnenia vnímame svoje telo, z ktorého prichádzajú emócie. Naše telo je tak inteligentné, že nás vždy zavedie tam, kde sa má niečo primárne riešiť a pustí nás len tak hlboko, na čo sme momentálne pripravení.


3. Spolupráca:

Jedná sa o intenzívnu prácu na sebe. Ponúkam viacero balíčkov. 

 • Balíček 5 sedení – jedná sa o terapiu Cesta, ku ktorej pridáme aj Reiki. Každý balíček je „šitý na mieru“ a využijeme procesy emocionálnej cesty, fyzickej cesty, procesy fóbie a pozrieme sa na nezdravé sľuby a presvedčenia. Pridáme čistenie s Reiki a vyrovnanie čakier.
 • Balíček 10 sedení – jedná sa o intenzívnu prácu na sebe. Každé sedenie vždy začne procesom Cesta, ku ktorému pridáme Reiki a Ego procesy. Aj v tomto prípade tvoríme procesy na základe aktuálnej situácie a témy, ktorá sa má primárne riešiť. Využijeme procesy emocionálnej cesty, fyzickej cesty, procesy fóbie, nezdravé sľuby a presvedčenia, karmické dohody, proces zmyslu života, proces hojnosti a ego procesy (na základe typológie osobnosti – Enneagramu). K balíčku pridáme Reiki a vyrovnanie čakier.
 • Podpora – tento balíček je určený pre stálych zákazníkov, ktorí už balíčkom sedení prešli a mali by záujem naďalej na sebe pracovať. Jedná sa o podporu raz za mesiac pomocou terapie Cesta.
 • Deti – terapiu Cesta môže absolvovať úplne každý, kto je tomu otvorený. Vždy hovorím, že dieťa je zrkadlo rodiča. To, čím si rodič prechádza, sa zväčša odzrkadľuje na deťoch bez toho, aby si rodičia boli toho vedomí. Deťom stačí, že cítia energiu z rodičov. Takto nevedome cítia aj ich strachy a pochybnosti. S deťmi pracujem, ale len pod podmienkou, že najprv terapiu absolvuje rodič, a až potom dieťa.

Čítajte ďalej: Komu terapiu veľmi odporúčam

Nájdite svoju vnútornú slobodu
Nájdite svoju vnútornú krásu
Nájdite svoju vnútornú rovnováhu
Nájdite svoju cestu “domov”


Komu terapiu veľmi odporúčam

Mamičkám, ktoré nevidia svoju vnútornú krásu. Ako matka dvoch detí veľmi dobre viem, aké to je, keď máte pocit vyhorenia. Pocit, že ste ako matka zlyhali na plnej čiare. Ste tak prepracovaná, unavená, nevyspatá a všetku svoju frustráciu nevedome prenášate na svoje deti. Viem veľmi dobre, aké to je, sama to stále zažívam. Ale viem, že mám nástroje, ktoré mi v tom pomáhajú. Som si vedomá, ako reagujem, ako komunikujem so svojimi deťmi, ako vnímam ich emócie a potreby. Viem, aké dôležité je pre mňa mať vnútornú slobodu, vedieť, kto naozaj som vo svojej podstate, lebo aj tieto pocity prenášame na svoje deti. Keď ja cítim vnútorný pokoj, cítia ho aj moje deti a moja rodina.

Expats: Byť cudzincom v inej krajine môže byť pre niekoho nádherné, až priam vzrušujúce a pre niekoho to môže byť nočná mora. Úprimne sa pozrite, aké to naozaj je. Čo naozaj cítite, keď sa v obchode na vás divne pozerajú a automaticky vás hádžu do jedného vreca ako zvyšok cudzincov. Aký je to pocit, keď chcete niečo na úrade vybaviť a úradníci s vami nemajú trpezlivosť, lebo vám to trvá dlhšie a zdržujete ich. Síce vám to do očí nepovedia, ale to napätie by ste mohli priam krájať. Čo naozaj cítite, keď ste v spoločnosti medzi ľuďmi a nik nerozumie vašim názorom alebo vtipom, lebo máte úplne iné zmýšľanie a mentalitu ako oni.

Aké to naozaj je, keď vychovávate rodinu v inej krajine, kde je iný systém, iný materinský jazyk a nemáte pomoc od najbližšej rodiny. Viem veľmi dobre, aké to je. Viem, aké to je, vyrastať ako dieťa v inej krajine s iným jazykom, kde vám nik nerozumie. Viem aké to je žiť v zahraničí tisíce kilometrom od domova. Aj keď jazyk ovládate, stále je tam prízvuk a vy ste automaticky hodení do vreca „cudzinci“. Viem, aké je začať život v inej krajine úplne od začiatku a snažiť sa niečo vybudovať, len aby vaša rodina bola na vás pyšná. Viem, aké to je, vychovávať deti v inej krajine, nemať po ruke najbližšiu rodinu. Viem, aké to je, keď sa po niekoľkých rokoch vrátite naspať do svojej rodnej krajiny, ale zrazu máte pocit, že už tam nie ste doma a cítite sa aj tam ako cudzinec. Viem, aké naročné je adaptovať sa v novom prostredí. Na základe vlastnej skúsenosti viem veľmi dobre čím prechádzate. Mne osobne veľmi pomohla terapia Cesta. Pomohla mi pozrieť sa ešte hlbšie na to, v čom spočíva môj strach, nezdravé presvedčenia a pochybnosti, až ku svojej vlastnej podstate, vnútornej slobode. Keď sa spojíte so svojou vnútornou krásou, harmóniou a slobodou, až vtedy pocítite, že nezáleží, v akej krajine žijete. Doma ste tam, kde je vaše srdce.