Referencie

spätná väzba od mojich klientov

Mila Jani, 
knížku Cesta jsem znala ještě před tím, než jsme se o ni začali spolu bavit. Přečetla jsem ji a přemýšlela, jak a s kým udělat terapii a taky o tom, zda jsem toho vůbec schopna.

Po nějaké době jsem na ni zapomněla. Ty jsi mi ji však vrátila do života a s neuvěřitelné hlubokými zážitky jsi se mnou prováděla terapie na vyléčeni mých bolesti a některých už i zapomenutých křivd. 

Tvůj krásny hlas a vedeni jsou jako zázrak. Nevěřila jsem, že se dokážu dostat tam, kam jsem se s Tvoji pomoci dostala. Cesta pod Tvým vedením mi dokázala najit to, co mi už dávno neslouží a muselo být odpuštěno. Ulevila jsi memu srdci i moji duši. Mockrát Ti dekuji za Tvoji nádhernou energii, pomoc a lásku, se kterou jsi mě Cestou provedla. 

Všem, kteří hledají porozumění minulosti, dětství, příčinu jakýkoliv blokád či odpuštěni lidem i situacím, vřele Te ze srdce doporučuji.

S láskou Jana (Chicago)


Janka je úžasná terapeutka a práce s ní mi pomohla se uzdravit z panických atak. Janka má dar, že se s ní cítím v bezpečí a mohu si dovolit se otevřít tem nejhlubším emocím. S její pomoci, jsem přešla na druhou stranu největšího strachu a našla důvěru a silu.

Janka je velmi vnímavá, citlivá a její kombinace práce s emocemi a reiki je naprosto úžasná! Každému bych přála tuto zkušenost, kdy se můžete o někoho takto opřít a všechno pustit.

Petra (Ženeva)


Janka mě provedla procesem odpuštěni a odblokovaní komplikovaných emoci ve vztahu k moji matce, se kterou jsem leta nebyla v kontaktu. Když jsme začali s Jankou proces odblokovaní,nedokázala jsem si ani představit s ní byt znovu kontaktu a nebyla jsem si vědoma, nakolik mě problematicky vztah s mou matkou tíži. Janka mě provedla procesem, při kterém mě vyslechla, a dala mi prostor na odpuštěni a uvolněni emoci, které mě blokovaly ve zdravém posunu v životě.

Janka mi byla k dispozici i po dokončeni procesu. Když jsme se znovu spojily několik měsíců pote, tak vyšlo najevo jak její investice do mého života dala příležitost na urovnaní komplikovaného vztahu s vlastním rodičem a dala mi klid na duši, i přestože tento vztah není bez komplikaci.

Gabriela (Taliansko)


Janku jsem poznala na výcviku Cesty jako její trenérka a tehdy mě zaujala svým zapálením a nadšením pro studium. Později jsem ji měla v trenérské týmu a obdivovala její obětavost, ochotu kdykoliv pomoci, její nasazení, moudrost a pokoru. Několikrát jsem s Jankou prošla procesem Cesty jako klient a mohu ji jenom doporučit.

Janka mě vždy láskyplně vedla, její pozitivní a podpůrný přístup mi byl oporou, její touha po pravdě mi odkryla dosud nepoznané a její bdělá láskyplná pozornost mi byla průvodcem i v těžších chvílích. S Jankou jste v dobrých rukách.

Jana (Česká republika)


Terapie s Jankou sú veľmi prijemné, plné dôvery a bezpečia. Janka vie veľmi presne pomenovať a nasmerovať vás tam, kde sú uložené bolestivé emócie a traumy, ktoré veľakrát sami nevieme odhaliť alebo sa im snažíme vyhnúť. Janka je veľmi empatická, chápavá a citlivá terapeutka.

Vyžaruje z nej kľud, prijatie, dôvera  a neuveriteľný pokoj, aj keď s vami emócie len tak lomcujú. Ďakujem Janke za trpezlivosť a nádherne vedené procesy, veľa vecí sa v mojom živote zmenilo vďaka pohľadom, ktoré mi cez terapie umožnila vidieť. Z celého srdca Janku odporúčam každému, kto chce zmeniť svoj život k lepšiemu.

Katarína (Slovensko)